Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Workshopy

Přidejte ke svému výukovému programu ve školce něco neobvyklého. Workshop je jednorázová akce/lekce uskutečněná přímo ve Vaší školce pro skupinku dětí nebo dokonce pro celou školku. Program je přizpůsoben věku dětí a zahrnuje především praktické hry a ukázky, pomocí kterých děti proniknou do zvoleného tématu a odnesou si mnoho zážitků. Nejčastěji takto pořádáme workshopy Moje zvířátko, Malý kutil, Keramika nebo Malý kuchtík, vybírat však můžete z celé nabídky našich aktivit. Dále připravujeme sezonní - speciální workshopy. Veškeré informace se dozvíte na této stránce níže.

Nabídka workshopů

Kutilský workshop

Vyberete si z naší široké nabídky výrobků, my přivezeme k vám do školky celou kutilskou dílnu a s dětmi výrobej vyrobíme. Každý si tak z lekce odnese nejen nové zkušenosti s vrtáním, zatloukáním nebo pilováním, ale také výrobek - hračku. Cena 1 490 Kč pro skupinku do 15 dětí.

 

Keramický workshop

Keramika je skvělá aktivita pro rozvoj jemné motoriky, navíc děti velmi baví a mohou si z ní něco odnést domů. Výrobek si můžete zvolit z naší nabídky podle vašeho aktuálního programu. Veškeré vybavení přivezeme. Cena 1 490 Kč pro skupinku do 15 dětí.

 

Moje zvířátko workshop

Vyberte si jakékoliv zvířátko z naší nabídky a my vám ho přivezeme do školky. Ano, opravdové živé prasátko, beránek, kozička, králík, ježek nebo had! Děti se dozví mnoho nových informací, mohou si zvířátko pohladit, nakrmit a zahrají si různé hry a splní úkoly. Cena dle zvoleného zvířátka, možno i více zvířátek najednou. Od 1 490 Kč pro skupinku do 30 dětí.


Speciální nabídka - Den matek

Za necelé dva týdny, 12. května, proběhne Den matek. Maminkám jistě děkujeme denně, ale v tento den je to přeci jen ještě o něco důležitější. Proto jsme pro Vaše děti připravili speciální programy, kde budou moci pro své maminky vyrobit drobné dárečky a udělat jim tím radost.

 

Výroba mýdla - kutilský workshop

Děti se naučí a vyzkouší si, jak se vyrábí mýdlo. Každý si ho bude moci sám ozdobit a navonět podle svých představ a poté ho předat mamince jako krásný dárek.

Cena 1 490 Kč pro skupinku cca 10 dětí.

 

Květináč s kytičkou - kutilský workshop

Každé dítě dostane květináč, který si během workshopu nazdobí a vyrobí do něj kytičku nebo srdíčko.

Cena 1 490 Kč pro skupinku cca 10 dětí.

 

Kapsa se srdíčkem - kutilský workshop

Děti si vyzkouší práci se základním kutilským nářadím, jako je šmirgl papír, kladivo, kleště a další. Vyrobí si ze dřeva a látky kapsičku, do které si maminka může schovat například šperky nebo cokoliv jiného.

Cena 1 490 Kč pro skupinku cca 10 dětí.

 

Fotorámeček - kutilský workshop

Děti se naučí pracovat s pilkou, svěrákem, kladívkem a vyrobí si ze dřeva fotorámeček, který bude spolu s fotkou skvělým dárkem pro maminku.

Cena 1 490 Kč pro skupinku cca 10 dětí.

 

Srdíčkový přívěsek - keramický workshop

Děti si vyzkouší práci s keramickou hmotou, ze které vytvoří srdíčka, která budou sloužit jako přívěsek pro maminku. Po zaschnutí si je mohou ještě nabarvit a odnést domů.

Cena 1 490 Kč pro skupinku cca 10 dětí.

 

Kytička - keramický workshop

Děti si vyzkouší práci s keramickou hmotou, ze které vytvoří kytičkou, kterou si maminka může doma vystavit jako dekoraci.

Cena 1 490 Kč pro skupinku cca 10 dětí.

 

Stále můžete vybírat také z naší běžné nabídky workshopů obsahující mnoho zvířátek, kutilských a keramických výrobků nebo dobrot od kuchtíka, pro kompletní nabídku nás prosím kontaktujte.


Otázky a odpovědi

Jaké je téma/program workshopu?

Workshopy vycházejí z nabídky našich kroužků, vybrat si tak můžete kterýkoliv kroužek a my Vám podle něj připravíme workshop. Dále pak můžete vybírat z akutální speciální nabídky podle ročního období - například vánoční, velikonoční workshopy a podobně.

 

Kolik dětí se může zúčastnit?

Standardně program pořádáme pro skupinku cca 10 dětí (Zvířátka až pro 20), ale počet je možné navýšit až na celou školku.

 

Pro jak staré děti je workshop určený?

Většinu našich programů zvládnou děti již od 2-2,5 let.

 

Jak dlouho to trvá?

Základní workshop trvá 60 minut, ale je možné domluvit i delší akci, například na celé dopoledne.

 

Jaký je termín workshopu?

Workshopy probíhají ve většině případů v dopoledních hodinách. Svůj den a čas si můžete samozřejmě zvolit. Doporučujeme termín zarezervovat co nejdříve, abyste měli jistotu, že budeme mít volnou kapacitu ve Vámi zvoleném dni.

 

Kolik to stojí?

Již od 1 490 Kč pro skupinku dětí. Cena se liší podle jednostlivých aktivit, počtu dětí a délky trvání.

 

Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT