Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Stravování

Službu Stravování nabízíme aktuálně pouze v Brně.

 

Nejste spokojeni se systémem stravování a rádi byste svým dětem zajistili kvalitní a chutnou stravu? CROKIDY service nabízí možné řešení!

 

Pevně věříme, že jsme připravili takovou službu, která předčí všechny Vaše požadavky a přání v oblasti zajištění stravování ve Vaší školce. To vše díky spolupráci s firmami působícími v oblasti gastronomie a zásobování školských stravovacích zařízení po více než 10 let, dohromady ve spojení s našimi 5letými zkušenostmi z prostředí soukromých mateřských školek.

 

Nápoje, svačinky i obědy doveze sám krokodýl Golfík přímo k Vám do školky a to rovnou připravené k servírování. Součástí služby také může být i zajištění originálního dětského nádobí.

 

Služba Crokidy Gastro

  • kompletní zajištění stravování pro soukromé mateřské školy
  • doprava zdarma
  • flexibilní objednávání a rušení obědů
  • dodání vždy ve stejný čas
  • maximální kvalita i chuť
  • jídelníček podle norem MŠMT
  • možnost zajištění jídel pro dietáře
  • 5 tajných receptů, aby se vše spapalo

 

Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT