Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Vystoupení

Pro obohacení Vašeho běžného programu jsme pro Vás připravili několik zábavných vystoupení. Jednotlivé programy se skládají ze zábavné show a interaktivních her a můžou být upraveny dle Vašich potřeb. Vystoupení je možné začlenit také do Vámi pořádaných akcí. Veškerý program bude přizpůsoben věku dětí, prostorám a konkrétním požadavkům.

 

Kouzelnické vystoupení

Zažijte spolu s dětmi magicky zábavné chvilky při našem originálním kouzelnickém vystoupení Růžový partner. Programem vhodným pro všechny věkové skupiny Vás provede kouzelnice Adéla Svobodová, která se magii věnuje každým dnem již od svých deseti let. Vystoupení může být zařazeno na kteroukoliv akci, oslavu, ale také samostatně. Součástí programu jsou také interaktivní hry pro děti. Budete okouzleni!

 

Klaun a maskot

Spojení klauna a dětí znamená jistotu zábavy a smíchu. Pořádáte-li akci nebo oslavu, kde by klaun neměl chybět, můžete se obrátit na Crokidy a my Vám zajistíme zaručeně vtipného a spolehlivého klauna nebo maskota dle Vašeho přání.

 

Reference v číslech:
Počet aktuálně probíhajících kroužků: 57
Počet dětí, které navštívily naše lekce: 2535
Počet školek a škol, které jsme navštívili: 113
Počet let, kdy je tu Crokidy / Golfgarden pro Vás: 5
Počet dětských úsměvů: tisíce a stále přibývají!
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT