Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Uniformy

Představte si celou školku v roztomilém tričku nesoucím Vaše logo, obrázek nebo maskota. Školní uniformy jsou skvělým způsobem jak podpořit sounáležitost dětí i jejich rodičů a vybudovat ještě silnější vztah ke školce. Uniformy obecně zvyšují prestiž a hrdost, ale především dobře a reprezentativně vypadají. Nejlepší využití najdou při různých akcích, oslavách, výletech a dalších významných dnech, kdy pomohou dotvořit atmosféru a image Vaší instituce.

 

Nabídka bude vždy připravena podle Vašich přání a požadavků. Je možné vybírat z různých druhů textilů od klasických triček přes polokošile až k tradičním uniformám. Samozřejmostí je také výběr kšiltovek a dalších doplňků. Váš firemní design může být zobrazen pomocí potisku, výšivky, odznaku a to od malého loga až po celoformátové vyobrazení. Velikosti máme připravené jak pro děti, tak pro dospělé. U každého kusu je navíc možnost personalizace - vyšití jména nebo symbolu.

 

Líbí se Vám myšlenka školních uniforem? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme podrobné informace a připravíme nezávaznou nabídku.

 

Tričko klasické

Nejjednodušší cesta ke školní uniformě. V kombinaci s Vaším logem bude tato ekonomická varianta vypadat na dětech jistě výborně. Na výběr máme k dispozici mnoho barev a odstínů.

 

Tričko Polo

Polo tričko poskytuje skvělou kvalitu a působí velmi elegantně. Tato varianta je vhodná pro formálnější události, ale i na klasické dovádění ve školce.

 

Košile

Pokud hledáte elegantní variantu, vše začíná u košile. Nejoblíbenější je klasická bílá barva, ale je možné vybírat i z dalších variant tak, aby vše ladilo k barvám Vaší školky. Košile bývají nejčastěji opatřeny pouze základním logem pro maximální eleganci. Před výrobou probíhá s dětmi výběr vhodných velikostí přímo ve školce.

 

Sako

Tradiční uniforma, to je sako a formální kalhoty, u dívek pak sukýnka. Při výběru a výrobě dbáme na maximální eleganci a zvýraznění stylu Vaší organizace. Stejně jako u košil, prvotní výběr správných velikostí probíhá přímo u Vás ve školce. Nabízíme také možnost objednávky pouze horního dílu - saka.

 

Doplňky:

  • kšiltovky
  • kulichy
  • reflexní vestičky
  • klíčenky
  • bryndáky a zástěry
  • ručníky a osušky

 

Reference v číslech:
Počet aktuálně probíhajících kroužků: 57
Počet dětí, které navštívily naše lekce: 2535
Počet školek a škol, které jsme navštívili: 113
Počet let, kdy je tu Crokidy / Golfgarden pro Vás: 5
Počet dětských úsměvů: tisíce a stále přibývají!
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT