Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Úklidové služby

Hledáte zodpovědnou a pracovitou sílu na úklid? Už nemusíte, udělali jsme to za Vás. Díky našemu pečlivému výběru zaměstnanců jsme našli šikovné slečny, které uklidí Vaši školku a Vy se tak můžete více starat o svoje děti. Veškeré vybavení a prostředky na úklid máme zajištěny. Nabízíme každodenní úklid Vaší školky a to v čase, kdy Vám to bude nejvíce vyhovovat. Pokud Vaše stálá uklízečka onemocní, součástí naší služby je zajištění náhrady.

 

Crokidy úklid

  • Spolehlivé a pracovité uklízečky
  • Zajištění čisticích prostředků
  • Zajištění náhrady v případě nemoci
  • O vše se postaráme za Vás

 

Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT