Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Naše služby

Pořádání akcí

Konec školního roku nebo narozeniny přímo vybízejí k uspořádání pořádné oslavy! Nechte přípravy na nás a my Vám zajistíme kompletní nezapomenutelný program. Vybírat můžete z několika předpřipravených akcí nebo si zvolit vlastní variantu přesně podle Vašeho přání. Součástí akcí je také vybavení jako zvuková aparatura, podia, stany, nebo různé možnosti vystoupení, moderátorů a animátorů. Pokud akci připravujete sami a rádi byste využili jen pronájem některého vybavení, navštivte prosím sekci Pronájem vybavení.

 

Rozloučení s předškoláky

S každým koncem školního roku nastává pro určitou skupinku dětí velmi významný okamžik – ze „školkáčků“ se stávají velcí školáci. Pro tuto příležitost proměníme školku v pomyslnou bránu, kde budou děti ošerpovány a pasovány z předškoláků na školáky. Kromě toho bude po celou dobu všechny děti i rodiče provázet zábavný program plný her, tanečků a vyrábění, ale také mlsání.

 

Oslavy narozenin

Ať už jde o narozeniny dítěte nebo dokonce celé školky, naše originální „Crokidy parties“ jsou připraveny na vše. Vaším úkolem zůstane jen pořádně narozeniny oslavit! Vybrat si můžete z nabídky tématických oslav nebo poskládat vlastní oslavu z jednotlivých prvků.

 

Reference
„Od samého začátku fungování naší školky spolupracujeme s lidmi, kteří pracují jako lektoři zájmových kroužků pod značkou Crokidy (dříve Golfgarden). Často vzpomínám na začátky naší spolupráce a vždy se mi vybaví příjemní lidé, zajímavé aktivity a bezvadná spolupráce. Začínali jsme s kroužkem golfu pro nejmenší, postupně se zájmová činnost rozrostla o kroužek Malého kutila, Keramiky, Tanečků a Moje zvířátko. Každé léto pořádáme společný Týden s golfem. Při všech těchto aktivitách se děti učí dovednostem, které jim obohatí jejich dětský život, vždy se něco zajímavého dozvědí a v neposlední řadě se děti učí pracovat pod vedením vstřícných a milých lidí. Snad o těchto mých slovech dostatečně vypovídá stále se zvyšující zájem o kroužky ze strany rodičů i dětí. A tak věřím, že se příští školní rok setkáme s kutily, kuchtíky, baletkami, výtvarníky a chovateli. Přeji všem z Crokidy hodně zvědavých a šikovných dětí.“
- Markéta Machová, ředitelka soukromé školky Eldorádo – školka trochu jinak
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, mateřské a základní školy. Díky naší 5 leté praxi a zkušenostem z více než 100 školek víme, jak Vám ulehčit práci. Poskytujeme originální kroužky pro děti, zajišťujeme výukové programy, stravování, úklid, pronájem vybavení a další služby. Pořádáme pro Vás akce, vystoupení a výlety. Rádi se staneme Vaším partnerem v kterékoliv oblasti budete potřebovat.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT